O společnosti INTRASOFT

Vyvíjíme a dodáváme informační systém Intrasoft, webové aplikace, portálová řešení, vytvoříme Vám intranet, extranet, zabýváme se systémovou integrací.

Přes komplexnost celého systému je naším hlavním zaměřením software pro Facility Management, zejména helpdesková řešení, provozní systém pro správu budov, údržbu zařízení, řízení zdrojů a zakázek.

Náš software Vám pomůže s optimalizací a řízením firemních procesů, provádíme integrace nejen v rámci interních aplikací, ale také integraci pro výměnu dat mezi Vámi a Vašimi klienty či zákazníky.

Kdo jsme?

Společnost Intrasoft s.r.o. je stabilní česká firma založena v roce 2005.

Mezi naše klienty patří velké přední firmy ve svých oborech. Jsme prověřený dodavatel. Náš tým tvoří zkušení konzultanti, analytici, programátoři a manažeři s mnohaletou praxí. Díky tomu dokážeme odborně porozumět tomu, jak pracujete a dokážeme promítnout Vaše požadavky do implementovaných řešení a zároveň nabízet vhodně procesní a odborné alternativy tak, abychom maximalizovali Váš užitek.

Naším cílem je dlouhodobě spokojený zákazník. Prosazujeme individuální přístup k řešení všech Vašich požadavků a problémů. Jsme otevření a proaktivní.

Nestavíme vzdušné zámky, neslibujeme obtížně dosažitelná a riskantní řešení. Složité úlohy podrobně analyzujeme a hledáme nejlepší řešení k poměru cena a výkon.

Podnikání stavíme na hodnotách vycházejících z čestnosti, férovosti, morálky, úcty a otevřenosti. Striktně odmítáme jakoukoliv formu korupce.

Vyzkoušejte INTRASOFT ještě dnes!

Na Váš e-mail Vám dorazí odkaz do demo verze aplikace...